אפליקציות משחקים לימודיים

כל מורה או מומחה לחינוך, ואפילו אנחנו ההורים, יודעים שעם התקדמות הטכנולוגיה כך גם התלמידים משנים את אורח החיים שלהם בהתאם. בעוד שפעם מקור הידע והלימודים היחיד של התלמידים היה בית הספר או שיעורים פרטיים כיום הטכנולוגיה מקיפה את הילדים מכל כיוון והם מבלים גם בשעות הפנאי עם כלים חכמים עם המון פוטנציאל לימודי. יתרון גדול של אותם כלים טכנולוגיים הוא העניין שהם יוצרים בקרב הילדים, והם יכולים להשהות מולם, אם מול מסך הטלוויזיה, המחשב או הסמארטפון, במשך שעות. אומנם לאותו יתרון יש חיסרון – ללא פיקוח שלנו ההורים והמחנכים, אנו לא יכולים לשלוט בתכנים הנצפים ויתכן מאוד שהילדים מבזבזים משאבים על "בידור" חסר תועלת ואף מדרדר לימודית. לכן נרצה לנצל את היתרון ולמנוע ככל הניתן את בזבוז המשאבים על ידי הכוונה של הילדים עם אתרים ואפליקציות משחקים לימודיים.

יתרונות של אפליקציות משחקים לימודיים

אפליקציות מתקדמות יוצרות חוויות משתמש מרתקת אשר בעזרתה ניתן ליצור מגוון עצום של משחקים. אפליקציות שונות ואתרים מסוימים מציעים משחקים רבים המתבססים על שלל רעיונות ושיעורים – לימוד האלף-בית ומילים, למידת לוח הכפל, סיפורים ובעצם כמעט כל דבר שרק תוכלו לחשוב עליו. אפליקצית משחקים לימודיים מאפשרת לתלמיד לקבל חיוויים ישירים לפעולות שהוא מבצע ונותנת לו דרכים ורעיונות לשיפור. אפליקציה של משחקים לימודיים יכולה להיות כל כך מרתקת ומלאת כיף שהילדים בכלל לא חייבים לדעת שהם בעצם לומדים ולא סתם משחקים או צופים בתוכנית ולכן אתם גם תמנעו מטענות של הילדים "שלא בא להם ללמוד".

אתר משחקים לימודיים

אתרים מסוימים מציעים לכם המחנכים וההורים לבנות יחד עם התלמידים משחקים מקוונים על פי הדרישות שלכם. באופן זה אתם יכולים לבחור מטרה חינוכית מסוימת ולבנות סביבה שיעור שלם מבוסס משחק ובכך להשלים מידע או תכנים שאתם חושבים שחסרים במשחקים ואפליקציות קיימות. אם אתם לא מכירים אתר משחקים לימודיים, אתם לא לבד. אתרים רבים מחשיבים עצמם לחינוכיים אך לכם אין דרך לוודא שאותם תכנים אכן מתאימים לילדים. בקורסים של מור קנדי תוכלו לרכוש מידע כיצד לבנות אפליקצית משחקים לימודיים ולהכיר אתרים חינוכיים אמיתיים. בואו והצטרפו למשפחת המחנכים של מור קנדי ותנו לילדים שלכם כלים שימושיים ללמידה כמו אפליקציה של משחקים לימודיים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

קורסים
קורסים אונליין
Workshop
סדנאות והשתלמויות
  • תגיות

  • פוסטים אחרונים

  • קטגוריות