משחקים לימודיים חינוכיים

הילד שלכם חוזר מבית הספר ואומר שהיה לו משעמם? אפשר להבין אותו. לשבת בכיתה משמונה בבוקר ועד אחר הצהריים, אם מעט הפסקות והמון חומר לימודי בהחלט יכולה להיות חוויה קשה, מתישה ומשעממת. תוסיפו לזה שרוב בתי הספר מעבירים את החומר הלימודי בדרכים יבשות למדי כמו קריאה מספרים וחוברות ומתן תרגילים או משימות בלבד. את התופעה אנו רואים בעיקר בגיל הצעיר עם המעבר מהגן בו היו המון משחקים, פעילויות משותפות וחומר לימודי שמועבר בדרכים יצירתיות אל בית הספר הומה התלמידים והשיעורים הרבים. תלמידים רבים מתקשים לפתח את יכולות למידה במצבים שכאלו, דבר שגם פוגע בלימודים שלהם וגם משפיע לרעה על הנפש הצעירה שלהם.

משחקים לימודיים חינוכיים לשלל גילים

על מנת להקל על אותם תלמידים מתקשים ולאפשר להם לפתח יכולות למידה ראשוניות ומשם להמשיך בלימוד יעיל ומהנה יותר, נשלב במהלך הלימודים שלהם או כהכנה אליהם משחקים לימודיים חינוכיים. למשחקים חינוכיים יש את היכולת לרכז תלמידים בפעולה מרגשת ומגרת חושים שמשאירה אותם מפוקסים לאורך זמן. היתרון הגדול ביותר של משחקים הוא הגיוון – כל אחד יכול להמציא משחקים או לקחת משחק קיים ולתת לו חיים חדשים עם חוקים שונים או רקע. תוך כדי משחק תמיד אפשר גם להתקדם ולפתח את הרמה בהתאם ליכולת התלמיד. בשל כך גם קל מאוד להתאים משחקים לשכבות גיל שונות וליצור משחקים לימודיים לבית ספר או משחקים לימודיים לגן חובה ולהתאים רמות לפי כיתות ושיעורים. משחקים לימודיים הכנה לכיתה א יכולים להשלים את הפער בין הכיף והפשטות של הגן לבין דרישות הלימודים של בית הספר.

משחקים לימודיים עם מור קנדי

לא לכל אחד יש את הידע והניסיון ליצור משחקים לימודיים לבית ספר, לכן נרצה לפנות למקור ידע מוסמך עם ניסיון עשיר בחינוך ילדים ונוער. כאן באתר של מור קנדי תוכלו למצוא המון רעיונות מקוריים ויצירתיים שאיתם תוכלו להעניק לתלמידים כלים חשובים לפיתוח יכולות למידה. אצלנו תוכלו למצוא ים של משחקים לימודיים לגן חובה ומשחקים לימודיים הכנה לבית ספר. אז בואו תהנו מהניסיון שלנו והעשירו את הידע של התלמידים עם משחקים לימודיים הכנה לכיתה א. משחקים לימודיים הכנה לבית ספר ועוד מגוון כלים לימודיים – בוחרים בפשוט למשחק מור קנדי.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

קורסים
קורסים אונליין
Workshop
סדנאות והשתלמויות
  • תגיות

  • פוסטים אחרונים

  • קטגוריות