תרגול ופיתוח הבנת הנקרא

אנו מעניקים מקום ראשון לאהבת הספר ואהבת הקריאה. אנו רואים כי ילדים שקוראים ספרים רבים בעלי ידע רחב בנושאים שונים. אנו שמנו לנגד עיננו לגדל תלמידים שידעו להבין את הנאמר שבין השורות. אנו עושים זאת על ידי תרגול ופיתוח הבנת הנקרא לתלמידים וגם למורים שמעוניינים ללמוד את הנושא פיתחנו תרגול הבנת הנקרא אונליין. מאמר זה מטרתו לעזור לכם להכיר את הדרך שבה תוכלו לפתח כישורים אלו בדרך מעניינת וחווייתית.

מהי הבנת הנקרא?


אנו מגדירים את הבנת הנקרא כיכולת לתת משמעות למילים שאותן אתם קוראים ולהסיק מסקנות מהקריאה. פגיעה ביכולת אינה מאפשרת לרכוש ידע כראוי. חשוב להבין שאין קשר בין היכולת לקרוא לבין היכולת להבין את הנקרא. פגיעה ביכולת זו משפיעה על התלמיד הן ברובד הלימודי והן ברובד הרגשי.


מהי הדרך הטובה ביותר  ללימוד הבנת הנקרא?

הדרך הטובה ביותר על מנת ללמד את הילדים להבין את הנקרא היא על ידי תרגול. תרגול הבנת הנקרא והבעה ביחד תרגול הבנת הנקרא בנפרד יוכלו לפתור את הבעיה..ככל שהילדים יקראו ספרים רבים וישתמשו בשיטות המגוונות שלנו כך תתפתח אצלם היכולת להבין את הנקרא ולהסיק מסקנות. רכישת היכולת הזאת יכולה להשפיע על תחומים רבים. הדרך הטובה ביותר כך היא על ידי תרגול ורכישה של אוצר מילים.  

איך אנחנו מלמדים הבנת הנקרא?


אנו יודעים שהדרך הטובה ביותר היא על ידי תרגול הבנת הנקרא והבעה לכן יצרנו תרגול הבנת הנקרא אונליין. תרגול הבנת הנקרא מתבסס על משחקים לפיתוח הבנת הנקרא חלק מהמשחקים הם פיתוח אישי שלנו. הקורס הינו ייחודי לאחריו תשתפר יכולת הבנת הנקרא של התלמיד במספר רמות.

מה היתרונות של תרגול הבנת הנקרא אונליין?
אינכם תלויים בשעות קבועות


אתם יכולים להיכנס אל האתר שלנו בזמנכם החופשי ולבצע תרגול הבנת הנקרא

לימוד בדרך חווייתית ומהנה


אנו מלמדים בשיטה יצירתית הכוללת משחקים לפיתוח הבנת הנקרא.

מתאים לכל גיל


תרגול הבנת הקרא אונליין מתאים לכל גיל החל מילדי כיתה א הצעירים ועד תלמידים גדולים יותר. בסוף התהליך הילדים ירכשו את היכולת החשובה. 

אם אתם רוצים שהילדים שלכם ירכשו את היכולת החשובה של הבנת הנקרא על ידי תרגול ופיתוח הבנת הנקרא כדאי לכם ליצור קשר עוד היום איתנו מור קנדי ttps://funlearning.co.il/ 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

קורסים
קורסים אונליין
Workshop
סדנאות והשתלמויות
  • תגיות

  • פוסטים אחרונים

  • קטגוריות